Період, який описується в драматичній стрічці «За законами воєнного часу», співвідноситься з найстрашнішим епізодом початку другої світової війни, якраз йде повномасштабний наступ німецьких військ на територію Радянського Союзу. Йде 1941 рік, під напором сильного ворога, радянські підрозділи, з боями і лютим опором, поступово відступає, залишаючи ворогові свої території. Незабаром фашисти наблизяться до Києва, і уряд вирішує за всяку ціну відстояти багатомільйонне місто і не дати захопити його німцям. Для нормалізації обстановки в прифронтовому місті, на місце виїжджає Микола Мирський, військовий прокурор з необмеженими повноваженнями.

Перед ним поставлено завдання, запобігти будь-яким спробам саботажу і зради з боку керівництва міста, а так само попереджати і знищувати потрапляння в місто диверсійних підрозділів і провокаторів. У зв’язку з воєнним станом, у Миколи є можливості, без суду і слідства застосовувати до різних ворогам і зрадникам вищу міру покарання, без тривалих судових розглядів. До нього на допомогу, з Дніпропетровська дали слідчого у кримінальних справах Світлану Елагину, яка має величезний досвід в слідчих заходах щодо розшуку та знешкодження особливо небезпечних злочинців.

Тепер перед нашими героями стоїть завдання боротися з тим безладом і панікерством, які проявляються в Києві з лякаючою частотою. І з’ясувати, хто стоїть за цим беззаконням і приблизно покарати ворогів. Серіал За законами воєнного часу 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Максим Мехеда
В ролях: Катерина Клімова, Євген Воловенко і Олександр Панкратов-Чорний

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress