У відділенні загальної терапії як завжди напружена ситуація. Заяву про звільнення за власним бажанням, написаний провідними лікарями Федоріною і Заславським, повалили завідувача шок. Мотиви у лікарів найкращі – вони вирішили покинути посади в міській лікарні, щоб працювати там, де їх допомоги потребують більше. Тепер вони будуть працювати в польовому госпіталі в місцях бойових дій. Завідувач відділенням вирішує непросту задачу – залишити підрозділ без фахівців, або прийняти в штат Олега Шумєлова. Цей досвідчений і кваліфікований лікар колись був змушений звільнитися з Загальної терапії з-за конфлікту з колегами.

Довгий час він працював на швидкій, і зараз хоче повернутися в рідний колектив. Але непокірний норов і впертість Шумєлова вже доставили безліч неприємностей всім, з ким він працював. Життя йде вперед, і ситуація в полюбилася багатьом глядачам, лікарському колективі теж серйозно змінюється. Пара важливих персонажів змінила місце роботи, і стала волонтерами в одній з відомих благодійних організацій, а дехто дуже зухвалий і впертий знову повернувся в знайомий колектив товаришів по службі. Серіал Загальна терапія 1-2 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хто з них дуже радий його повторного приходу, а ось для Михайлу Тишкевичу, беззмінний директор, поява серед підлеглих даного чоловіка, гірше, ніж починати писати річний звіт за тиждень до настання нового року, страшніше ніж позапланова перевірка з Моз.

Режисер: Дмитро Петрунь
В ролях: Анна Снаткіна, Віталій Ємашов, Дмитро Панфілов, Борис Клюєв, Ганна Легчилова, Вікторія Герасимова, Валерій Сторожик, Андрій Барило, Марія Баєва, Ірина Сенотова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress