загрузка...


Незважаючи на запеклі бої і шалений опір, який чинять радянські війська, фашисти просуваються до серця Батьківщини – місті Москві. Під час одного з боїв військовий інженер Борис Жихарєв збирається за допомогою старшини Петра Стрельченко підірвати греблю, яка має для німців стратегічне значення. Дивлячись на те, що ним було все ретельно зважено і придумано, реалізація плану провалюється. Борис не наважується натиснути на важіль детонатора, оскільки це може коштувати життя Петру. Таким чином, рятуючи життя побратима, він опиняється у ворожому полоні.

Тим часом, повернувшись до своїх, Петро зустрічається з Вірою, дружиною Бориса і закохується в неї. До Віри ж доходять чутки про зраду її чоловіка і його співпрацю з фашистами. Вона відмовляється в це вірити і вирішує при найменшому зручному шансу це перевірити. Вона відправляє свою маму з маленьким сином в тил, а сама намагається потрапити в тил ворога. Коли їй це вдається, вона починає пошуки свого чоловіка Бориса. Шлях її небезпечний і нелегкий, ниток щастить і він потрапляє в партизанський загін, сформований з бійців, які опинилися в оточенні. Серіал Залишитися в живих (Росія) 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Через якийсь час до загону приєднується група розвідників, серед яких знаходиться закоханий в неї Стрельченко. Загін повертається до проведеного завдання – підірвати греблю, а Вірі, нарешті, вдається дізнатися правду про чоловіка.

Режисер: Андрій Малюков
В ролях: Єгор Корінців, Михайло Пореченков, Олександр Горбатов, Віра Панфілова, Дірк Мартенс, Олег Мазуров, Юрій Маслак, Євгенія Дмитрієва, Борис Каморзін, Денис Константинов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress