загрузка...


Кожна вільна дівчина або жінка одного разу ловить себе на мрії про заміжжя. І Лена Крапівіна — жінка, якій трохи за тридцять, теж не виняток. Вона мріє про створення міцної і щасливої ​​родини, і тихенько заздрить своїм заміжнім подругам. Адже в її гонитві за щастям, Олену часто наздоганяють всілякі перешкоди і проблеми, що не дозволяють зайнятися особистим життям. Всі її попередні кавалери ретирувалися, не чекаючи весілля. І так траплялося постійно.

Навіть останній її коханий, в якому Олена зовсім не сумнівалася, кидає бідну дівчину буквально напередодні весілля. Краща подруга Олени вважає всі ці невдачі результатом якогось жахливого прокляття, хоча сама героїня спочатку скептично ставиться до припущень подруги. Але, для заспокоєння душі, все ж звертається до ворожки. Ця ворожка тільки підтвердила побоювання, сказавши, що прокляття дійсно має місце бути, і викликано воно вчинками Олени в далекому минулому. Тоді вона зруйнувала щастя трьох дівчат, бажаючи побудувати своє щастя на їх нещастях. Серіал Заміж після всіх (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Прокляття буде знято лише в тому випадку, якщо Лена знайде цих самих дівчат, і кожної з них знайде жениха. І головна героїня починає розуміти, що для того, щоб знайти щастя, потрібно терміново виправити всі свої помилки…

Режисер: Ашот Кещян
У ролях: Ельвіра Болгова, Ольга Морозова, Олексій Зубков, Ксенія Ніколаєва, Оксана Коляденко, Антоніна Макарчук, Яків Кучеревський, Єлизавета Зайцева та ін.

загрузка...