Москва. 60-ті роки. На вулиці Василівської в комуналці скромно жив радянський літератор Варлам Шаламов. Багато курив, харчувався пиріжками за 4 копійки, спілкувався лише з обраними і вихлюпував себе на білі аркуші паперу, писав у стіл. Він складався з осколків, на які розтрощила його калымская табірна республіка, яка забрала 20 років життя. Коли на порозі з’явилася Олена Павлівна Сіверська, співробітник журналу «Юність», автор вже втратив всяку надію на публікацію своїх творів. Звиклий до конспірації він показав рукописні вірші в палітурці Ісаковського.

Цей томик жінка забрала з собою, а через кілька днів принесла аванс 25 рублів і залишилася у долі чоловіка на цілих десять років. Його продовжували ігнорувати, чому сприяла поява «Калымских оповідань» в західному виданні. Секретар Спілки письменників Юрій Амелін попередив, що вихід у світ збірки поезій відкладеться на невизначений термін. Серіал Заповіт Леніна 1 сезон (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але шанувальник справжніх талантів не залишив генія: порекомендував Зої Вершиною з товариства «Книголюб» організувати творчий вечір репресованого товариша. Несподівано вона стала близьким другом, якому відлюдьком відкрив валізу з рукописами про пережите.

Режисер: Микола Досталь
В ролях: Ігор Клас, Володимир Капустін, Олена Лядова, Олександр Трофимов, Ірина Муравйова, Олена Руфанова, Інга Оболдіна, Володимир Конкін, Анна Рудь, Валерій Золотухін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress