Випадкове знайомство подарувало розчарованій в житті віолончелістці симфонічного оркестру надію на жіноче щастя. Красиві залицяння і знаки уваги імпозантного любителя класичної музики досягли мети. Уважний володар численних достоїнств зумів завоювати сумує по любові самотнє серце. Шанувальник запевняв у серйозності намірів. Сприятливі зміни, що відбулися з дочкою, помітив батько. Єдиним затьмарюють моментом була наявність у коханого законної дружини і дитини. За словами чоловіка, піти з сім’ї йому не дозволяла важка хвороба дружини, нездатної піклуватися про маленьку доньку.

Непомітно пролітав час. Постійні відмовки і порожні обіцянки Михайла набили оскому. Слід було розірвати виснажливі душу взаємини. Поставлений ультиматум призводить до несподіваних наслідків. Після п’ятирічних таємних зустрічей коханці починають жити разом. До Таніного здивування раніше ввічливий і турботливий коханий перетворився на деспотичного і примхливого монстра. Наступні події змушують і зовсім запанікувати. Серіал Жінка в дзеркалі всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Необдумані Мішини дії втягують жінку в круговорот небезпечних неприємностей. Щоб впоратися з підступним і всемогутнім ворогом-невидимкою парі належало об’єднати зусилля.

Режисер: Руслан Ібрагімов
В ролях: Олена Полянська, Кирило Жандаров, Анна Вартанян, Ольга Кірсанова-Миропольська, Дмитро Фрід, Єгор Кутенков, Тетяна Рассказова, Ганна Слинько, Олена Мартиненко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress