У центрі сюжету виявляється розведена стоматолог. Вона молода, енергійна і цілком заможна жінка. Після розлучення вона вирішує поки не шукати собі половинку, а пожити в своє задоволення. Але як і багато жіночі особи, Віра мріє про дитину. У лікарні лікарі повідомляють їй, що якщо вона протягом року не завагітніє, то вже ніколи не зможе бути мамою. Героїня сама є медиком і тому до порад лікарів поставилася серйозно. Дівчина не збирається лити сльози, а знайти собі підходящого чоловіка. Але це не так вже і легко з її амбіціями. Ця розповідь про Віру — молодій дівчині, яка старається рватися вперед.

Намагання досягти висот ще з дитинства зазнали поразки. Що чекає її попереду? Найімовірніше це будуть страшні події. Вона так хоче відчути себе матір’ю, як і будь-яка жінка, але лікарі обмежують термін її можливості завагітніти до 1 року. Серіал Жінка в стані розлучення 1,2,3,4 серія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У відсутність коханої людини ця новина стає для нашої героїні жахливою трагедією. Під силу чи їй знайти гідного чоловіка і впоратися з непростою ситуацією в області медицини?

Режисер: Дмитро Гайтян, Ольга Сафронова
В ролях: Марія Машкова, Олександр Якушев, Євген Антропов, Артем Ткаченко, Максим Лагашкін, Анна Котова-Дерябіна, Євгенія Туркова, Анастасія Акатова, Данило Ейдлін, Євгенія Бордзиловская, Катерина Копанова, Ігнатій Акрачков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress