Серіал Жінка з минулим (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Євгенія Нестерова-живе в приморському містечку і володіє невеликою кондитерською. Всім подобається її випічка і вона намагається радувати всіх своїх відвідувачів. Однак вони до неї приїжджають не тільки за випічкою, але і щоб попросити її розповісти про те, що крім неї ніхто інший не може побачити або дізнатися. Всім подобається те, що в світі є така людина, яка володіє унікальним даром, проте сама Женя не дуже рада йому, так як вона розуміє, що він ніколи не дозволить їй відчути себе по-справжньому щасливою і з-за нього вона настільки самотня. Та й дівчина впевнена, що не має права на щастя.

Однак незабаром ситуація починає для неї повертатися не найкращим чином. Незабаром Женя починає відчуває, що з її улюбленою дочкою незабаром має статися щось неприємне. Вона відправляється в Москву для того, щоб розібратися з усім і постаратися відвести від неї всі ці неприємності. Вона хоче, щоб її Малятко було щасливим і не переживало через подібні події в її житті. Серіал Жінка з минулим (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сама дівчина навіть уявити не може, з чим їй доведеться зіткнутися і хто насправді бажає зла її дочки, але вона не збирається так просто здаватися. Чи зможе Женя допомогти своїй дівчинці або ж біди не вдасться уникнути?

Режисер: Рауф Кубаєв
Актори: Євгенія Добровольська, Олександра Тулінова, Софія Лебедєва, Ілля Малаков, Костянтин Стрельников


загрузка...