Надія живе в селі щасливим і безтурботним життям. Вона радіє кожному новому дню і працює разом з дідом, розписуючи глиняні горщики, які він створює. Вони живуть удвох і піклуються один про одного. Їхня справа приносить їм невеликий дохід і нічого не віщує проблем. Дівчина дружить з молодою людиною Павлом, у них давні романтичні стосунки і герої подумують про весілля. Ще з дитинства вони симпатизують один одному і їх зв’язок тільки міцніє. Не дивлячись на порядне і спокійне життя Надії, батьки хлопця її не злюбили і категорично проти розвитку відносин молодої пари.

Вони направляють свого сина в столицю, щоб він знайшов там гідну жінку і знайшов спосіб заробітку. Хлопець вирушає в дорогу, а дідусь головної героїні вмирає. Їй важко однієї жити в будинку. Два близьких людини покинули дівчину і так як вдома її більше нічого не тримати, вона приймає рішення відправитися слідом за коханим. Надія вірить, що Павло її любить і пам’ятає, а коли вони будуть разом – обов’язково почнуть спільне життя і будуть щасливі. Прибувши у велике місто героїня стикається з новими цікавими людьми і при всій жорстокості мегаполісу вона зустрічає і друзів.

Надя знаходить кілька робіт, які дозволяють їй влаштуватися в місті і залишитися там жити. Підмітаючи сміття у дворах багатих будинків, дівчина мріє як знайде коханого. Серіал Життя розсудить (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олег Медіа
Актори: Олеся Грибок, Тимофій Каратаєв, Петро Кислов, Ольга Сизова, Сергій Белякович

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress