загрузка...


Щасливий у шлюбі, зразковий сім’янин. Спокійного життя не шукає. Щодня перевіряє архіви і заяви, опитує сусідів. Якщо житлові умови порушують загальноприйняті правила, переворушити безліч паперів, але знайде можливість переселити в інший будинок. Теплі місця чиновників на увазі хабарі і відкати. За хороші гроші зроблять замах на дитячий притулок, якщо якомусь ділки захочеться відкрити в його будинку автосервіс або магазин. Александров церемонитися не стане. Швидко притисне до нігтя обидві сторони, ще й з наслідками.

Біда сучасності невлаштована молодь. Їм нудно, дітвора в пошуках пригод. Облюбували підворіття, лякають перехожих і дітей. За їх виховання взявся підполковник. Грамотно пояснив цінності, на що здатні. Хлопчаки зрозуміли, обіцяли взятися за розум. З часів перебудови закрилося багато заводів. Території розкупили, деякі гниють під природними капризами. Скориставшись положенням, депутат повернув завод до життя. З’явилися робочі місця. Хорошій людині завжди знайдеться перешкода. Підла зрада, втрата всього найдорожчого будуть змушувати зламатися, озлитися і уподібнитися іншим.

Недруги опустяться до прямих погроз. Така безкомпромісність мало кому подобається. Але твердість духу здатна переступити через всі життєві негаразди. Серіал Знову один на всіх (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Свят
Актори: Олександр Дьяченко, Карина Разумовська, Тетяна Полонська, Ольга Сухорукова, Оксана Базилевич, Іван Паршин, Тетяна Григор’єва, Лариса Леонова, Тетяна Захарова, Алла Юганова

загрузка...