загрузка...


Історія Русі налічує не так багато значущих історичних подій. Одне з них — історія перебування під монголо-татарським ярмом. У тринадцятому столітті молодий хан Берке стурбований неприємним подією. Не так давно Олександр Невський відвідав його палац з дружнім візитом. Але по дорозі додому князь раптово захворів і раптово помер. Це породило масу чуток і припущень про підлому отруєнні. Але в той же час на місце померлого потрібно поставити нову людину, яка мала б авторитет, вчасно збирав данину.

Щоб вибрати таку людину, Берке посилає в Новгород свого племінника Тимура. Його метою було розвідати обстановку, знайти кандидата на пост правителя, а також привести з собою в Орду величезне військо російських витязів, які потрібні монгольського хана для майбутнього походу на Персію. Вибираючи наступника Олександра, посланник зупиняє свій вибір на Андрієві — старшого брата великого князя. Залишилося зібрати дружину. Під час переговорів новоявлений правонаступник просить посла скоротити число русичів.

Монгол, що поклав око на княжну, погоджується, висунувши умову, що вона повинна стати його наложницею. Государю доводиться погодитися, тим більше що витязі знадобляться для боротьби з монголо-татарами. Серіал Золота орда 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тимур Алпатов
В ролях: Олександр Устюгов, Світлана Колпакова, Артур Іванов, Юлія Пересільд, Сергій Пускепаліс, Володимир Верёвочкін, Сергій Гур’єв, Євгенія Дмитрієва, Лариса Домаскіна

загрузка...