загрузка...


В довгоочікуваний для щасливого іменинниці день несподівано руйнується безхмарне сімейне життя. У потоці привітань і побажань від друзів і знайомих неприємним сюрпризом стає неприємна новина. У коханого є тривала зв’язок на стороні. Затьмарений свято змусив серйозно замислитися про майбутнє. Відверта розмова з главою сімейства приводив у відчай. Самовпевнений зрадника не намагався виправдатися або переконати в хибності чуток. Чоловіка цілком влаштовував існуючий стан речей. Змінювати звичний уклад чоловік не збирався.

Після непростих трудових буднів приємно було повертатися в упорядковане затишну квартиру і насолоджуватися домашньою кухнею. Та й робочі моменти вимагали мати статус ідеального сім’янина. Наявність молоденькою сексапільної коханки лестило чоловічому самолюбству. Вражена тією позицією Марина має намір подати документи на розлучення і піти з донькою. Серіал Зорко лише серце всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Оскаженілий виявленим завзятістю другої половинки Денис готовий будь-якими способами добитися поставленої мети. У разі незгоди жінці належить пройти справжнє пекло і позбутися батьківських прав.

Режисер: Кіра Ангеліна
Актори: Ірина Таранник, Сергій Ланбамин, Костянтин Соловйов, Олександра Власова, Наталія Чернявська, Олександр Нікольський.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress