загрузка...


Драматичний багатосерійний детективний сюжет відображає подвійне життя вже не молодої леді, яка примудряється хвацько перевтілюватися в абсолютно різні особистості протягом короткого часу. У будинку вона просто чудова господиня, турботлива дружина, а у власному закладі, що надає інтимні послуги, ця самодостатня особа, жорстка владна бояриня, вільно розпоряджається підлеглими дівчатами. Легально у сорокарічної Марини є свій квітковий бізнес, чоловік дивовижний хірург, дочки просто лапочки. Дівчатка вчаться в престижній школі і елітному інституті, радуючи батьків своїми успіхами.

Тому цю сторону життя героїні можна назвати ідеальною, на думку оточуючих, які абсолютно не знають іншу таємну життя порядної жінки. Насправді за красиво збудованим фасадом благополуччя прихована суцільна брехня, адже в ідеального чоловіка є молоденька коханка, старша дочка прогулює лекції, продаючи наркотиками, молодша красуня ненавидить все навколо. Сама Марина приховує від рідних людей свій таємний бізнес з торгівлі дівчатами, що полягає в наданні багатим клієнтам ескорт послуг зі всіма витікаючими обставинами інтиму. Жінка вдало прикривається квітковим бізнесом, відволікаючим увагу влади і родичів від цього доходного справи, приносить жінці величезні доходи.

Згодом таємниця виривається назовні, коли в наркотичному угарі один з постійних клієнтів вбиває одну з найманих працівниць прямо в готельному номері. Серіал Звичайна жінка 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Борис Хлєбніков
Актори: Анна Михалкова, Євген Гришковець, Тетяна Догілєва, Аглая Тарасова, Олександра Бортіч, Олександр Сударєв, Стася Милославська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress