загрузка...


Головним персонажем серіалу каналу НТВ виступає молодий чоловік на ім’я Костянтин Корсаков. Він є майором однієї кримінальної відділу поліції. Сам герой відрізняється своєю холоднокровністю і нещадністю. І це стосується не тільки його підлеглих, злочинців, а й його самого. Завдяки цим якостям Корсакова вдалося знайти не одного небезпечного злочинця, запобігти не один теракт в Росії, знешкодити самого хитрого зловмисника. Самому Костянтину також належить вести бесіди з жертвами злочинців. Вся справа в тому, що вони не можуть змиритися з особистою трагедією і вирішуються на протизаконні дії.

Жертви хочуть знайти кривдника і не менш жорстоко помститися йому. Від цих помилок майор і рятує звичайних людей. Разом з ним працюють дуже талановиті, кмітливі, розумні слідчі — лейтенанти Інга Гордєєва, Макс Лобов, Люся Альохіна. Ця команда професіоналів готова якісно виконувати свою роботу в будь-який час доби. Така підготовленість і відповідальність до роботи їм зараз сильно знадобиться. Вся справа в тому, що в місті з’явився дуже небезпечний, підступний маніяк. Йому постійно вдається бути на крок попереду слідчих. Більш того, він також ними вміло маніпулює і змушує реалізовувати свої хитрі задуми в реальність.

Про це злочинці взагалі нічого не відомо. Але Костянтин працює не покладаючи рук. Він знає, що знайде цього покидька, який так над ними насміхається. Серіал Зворотний відлік (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисери: Сергій Попов, Дмитро Аверін
В ролях: Юрій Колокольников, Поліна Максимова, Олексій Ведерніков, Анастасія Лазо, Дмитро Воробйов, Віктор Рибчинський, Кіра Кауфман, Юлія Шахмуратова, Володимир Трезубов

загрузка...