загрузка...


У невеликому провінційному містечку штату Техас проживає бездомний пес на ім’я Бенджі. Він дуже розумний і доброзичливий, але не дивлячись на це, йому так і не вдалося обзавестися справжніми господарями. Місцевий жителі змогли полюбити пса за його хорошу поведінку і добру вдачу, та й місцеві собаки теж з повагою ставляться до Бенджі. Місцеві хлопці — Пол і Сінді, стали йому хорошими друзями. Вони проводять весь свій вільний час з бездомним псом і підгодовують його. Хлопці були б раді забрати пса до себе додому, але їх батько — доктор Чапман, виявляється категорично проти.

Більш того, він не бажає бачити, як його діти проводять час з бездомною собакою, яка є найпершим рознощиком небезпечних хвороб. Кожен день Бенджі стикається зі службами вилову тварин, які так і норовлять відвезти його в притулок. Однак це виявляється не так просто, тим більше що він знайшов собі подружку. Тепер вони завжди і всюди знаходяться разом, а Пол і Сінді не перестають сподіватися на те, що батько дозволить їм забрати собак до себе додому. Одного разу невідомі люди викрадають доктора Чапмана, і правоохоронні органи починають рятувальну операцію. Фільм Бенджі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки вони проводять пошуки, Бенджі разом зі своєю подружкою вирішують врятувати бідолашного чоловіка, адже вони не можуть кинути батька своїх друзів в небезпеці. Чи зможуть звичайні собаки допомогти людині, який завжди був проти них?

Режисер: Брендон Кемп
В ролях: Гебріел Бейтман, Дербі Кемп, Джерод Хейнс, Грейлен Брайант Бенкс, Енгус Семпсон, Вілл Ротхаар, James W. Evermore, Кілі Санчес, Джим Глісон, Брейді Перментер

загрузка...