загрузка...


Дванадцятирічна дівчинка донедавна вела звичайне життя середньостатистичного підлітка. Вона щодня відвідує шкільні заняття, час з друзями проводить, спілкується з рідними. Несподівана зустріч з дивною, чорною кішкою, що проявила агресивність, назавжди змінять подальшу долю маленької Клари. Після неприємного інциденту, вона виявляє, що чотириногий вихованець її подряпав, а пізніше починають відбуватися справжні чудеса. Дівчинка-підліток зауважує, що розуміє тварин, що спілкуються між собою, і може при необхідності їм відповідати.

З’ясовується, що звичайна школярка є послідовницею найдавнішого, могутнього роду чародійок. Вона наділена надприродними силами, що дозволяють ефективно боротися зі злом, що загрожують мирному населенню, про існування не підозрює небезпеки. Зла відьма будує підступи, плануючи захопити владу на планеті, щоб встановити власні порядки, знищивши все добре і прекрасне. Якщо лиходійка здійснить свої задуми, то всі тварини зникнуть або перетворяться в безвольних виконавців наказів нової володарки. Щоб запобігти трагічний результат подій, Клара змушена битися з чаклункою. Фільм Чародійка 2018 дивитися в хорошій якості HD.

Вона в небезпечну вирушає подорож у супроводі вірних товаришів і рідної тітки, що стала для неї наставницею. Родичка давно чекала слушного випадку, щоб відкрити племінниці таємницю походження і розповісти про важливе призначення чарівного дару.

Режисер: Каспар Мунк
В ролях: Герда Лі Каас, Соня Ріхтер, Синье Эгхольм Олсен, Альберт Вернер Ренард, Віра Мі Фернандес Бахманн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress