Міа народилася в англійському сімействі, в якому виховувалася разом з братом. До недавнього часу вони вели неспішну, звичний спосіб життя в Англії, який з певних причин змінюється до невпізнання. Батьки професійно займаються дослідженнями особливостей тваринного світу, одного разу вони приймають рішення всією сім’єю перебратися в Південну Африку. На віддаленому від цивілізованого світу континенті зоологи збираються розведенням вимираючих видів сімейства котячих, що мешкають на цих територіях. Незабаром вони переїжджають у віддалену місцевість, і дітям доводиться адаптуватися до незнайомих умов.

Проходить деякий час, і дівчинка зауважує тигра-альбіноса, якого ігнорують інші члени прайду, які вважають незвичайного малюка загрозою, помилкою природи. Одноплемінники намагаються позбутися дивного родича. Незвичайний, білий левеня стає кращим другом дівчинки. Вони проводять багато часу разом, стаючи дорослішими. Проходить час, і малюк стає дивно красивим левом. Батько Мії збирається продати унікальну тварину місцевим мисливцям за цінними експонатами за значну грошову суму. Донька, дізнавшись про наміри батька, здійснює втечу з чотириногим товаришем, щоб врятувати його від неминучої загибелі. Фільм Дівчинка Міа і білий лев (2018) дивитися в хорошій якості.

Мандрівники відправляються в тривале, небезпечне мандрівка по диких, африканських преріях. Дівчинка-підліток збирається привести друга в заповідник, що спеціалізується на утриманні левів.

Режисер: Жілль де метр
В ролях: Данило Де Вільє, Мелані Лоран, Ленглі Кірквуд, Лиллиэн Дюбэ, Райан Мак-Леннан, Лайонел Ньютон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress