Фільм Федька (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Діти, під Новий рік, загадують самі незвичайні бажання. Одні хочуть багато іграшок, інші новинки сучасної техніки, а ось головний герой представленого кінофільму «Федька» побажав собі справжню бабусю. Справа в тому, що у хлопця немає бабусі, і він часто говорив про це батькам, з проханням знайти йому родичку. Дорослі намагалися пояснити хлопчикові, що бабусю знайти неможливо, вона не може з’явитися з нізвідки.

Тоді головний герой фільму вирішує скористатися своїм новорічним бажанням, і в листі Дідові Морозу пише своє бажання, подарувати йому до свята справжню бабусю. Своїм секретом хлопчисько ділиться тільки з кращим другом Миколою. Друзі не збираються мирно сидіти в своїх будинках і очікувати подарунків від сивого старого, вони вирішують самостійно вжити заходів, для якнайшвидшого здійснення бажань. Тепер хлопців, а так же оточуючих їх людей чекає величезна кількість передноворічних пригод, змінили існування багатьох з них.

Чи виконається найзаповітніше бажання маленького хлопчика, або ж не все може здійснити Дід Мороз? Які ще пригоди очікують Федька і інших героїв представленої кінокартини в новорічну ніч? Фільм Федька (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Любов Андрєєва, Єлизавета Клейнот
Актори: Михайло Гудков, Сергій Маркєєв, Ольга Волкова, Марія Шалаєва, Наталія Ткаченко, Сергій Бизгу, Равшана Куркова, Михайло Пореченков


загрузка...