загрузка...


Головні герой історії – це звичайні особи, бажаючі стати заможними, причому, зробити для цього все можливе. Їх переслідують одні думки – мати всі земні блага, насолоджуватися власним багатством, відчувати постійний достаток, захоплюватися дивним майбутнім. Хіба не про це мріє кожна нормальна людина? Але все не просто, гроші приходять в результаті посиленої праці, люди зобов’язані багато працювати, інакше бажаного багатства не бачити. Так складалося, що доля постійно відверталася від головних героїв, чому вони розуміли всю реальність життя. Не можна чекати позитивних речей від суєти, нормального результату, ніщо не має сенсу.

Так вважали розчарувалися люди, які не знають, що зробити далі. Одного разу все змінилося кардинально – фінанси з’явилися в бідній родині. Громадяни володіли всім необхідним, почали підкреслювати власну перевагу, вважали себе вище за інших, заносилися. Вони здійснювали непоправну дурість, не усвідомлюючи про наслідки.

Адже везіння було хитким, ненадійним, могло в будь-яку секунду залишити, а удача – відвернутися назавжди. Тоді неможливо виправити сумне положення… Фільм Казка про гроші (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олеся Моргунець
Актори: Андрій Ісаєнко, Анастасія Карпенко, Михайло Кукуюк, Олександр Кобзар, Микола Боклан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress