Фільм ЛапПарацци (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжетної лінії захоплюючій американської сімейної кінострічки «ЛапПарацци» (PupParazzi) голлівудська маленька зірка, яка вже в цьому віці страждає від зіркової хвороби. Вона разом зі своїм вихованцем, який також дуже розпещений, прибуває на нове місце зйомок, де буде грати одну з ролей. Планується зйомка нової кінострічки «Там буде Нафта». Ось тільки на знімальному майданчику героїня розуміє, що їй пора вже подорослішати і залишити свої зіркові » замашки. Адже тут із зіркою ніхто не має наміру няньчитися. Але чи зможе героїня залишити в минулому зоряну хворобу?

Сюжет даної картини закручений навколо розпещеної юної голлівудської зірки. Головна героїня, незважаючи на свій вік, має дуже величезні замашки, які сміливо можна списати на зіркову хворобу. Одного разу вона разом зі своїм розпещеним вихованцем приїжджає на нове місце зйомок, де буде грати одну з головних ролей у кіноробіт. Фільм ЛапПарацци (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ось тільки дівчина зовсім не очікувала, що місцем зйомки буде сама типова ферма. Тепер їй необхідно дуже різко подорослішати, адже тут з розпещеною зіркою ніхто не буде няньчитися.

Режисер: Ері Новак
В ролях: Сара Флетчер, Расселл Фентон, Річард Риле, Джей Мор, Джо Андерсон, Емі Макфадден


загрузка...