Фільм Маленькі дикуни (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У фільмі «Маленькі дикуни» дванадцятирічного хлопчика Олбі і його сестру Тіффані відправили на літо до рідної тітки Джекі. Жінка з нетерпінням чекала приїзду родичів, які аж ніяк не часто радують її своєю присутністю. Діти сподівалися, що це принесе їм чимало позитивних емоцій, та їх надії виправдалися сповна. Захоплена модою і сентиментальна Тіффані потребує уваги однолітків і прагне до спілкування з оточуючими, в той час як її брат віддає перевагу читання книг і навчання. Їм складно знайти спільну мову, проте спільні канікули допоможуть дітям стати справжніми друзями.

Будиночок тітки розташований біля мальовничого озера, де можна непогано розважитися після міської метушні. Але відпочинок героям зіпсували місцеві хулігани, наполегливо намагаються перемогти приїжджих у змаганнях. На кону у змаганні – солідну грошову винагороду, яку прагнуть отримати всі численні учасники.

На грунті неприязні до хуліганам Олбі і Тіффані зблизилися з місцевими хлопцями, і разом вони готові дати рішучу відсіч кривдникам. Фільм Маленькі дикуни (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Paul Tomborello
В ролях: Кетрін МакНамара, Адам Хікс, -Еллін Бейкер, Джеймі Кеннеді, Кентон Дюті, Обрі К. Міллер, Ноа Ломакс, Бадді Хандлсон, Аэдин Мінкс, Леа Бейтман


загрузка...