Життя стрімко летить вперед, роблячи колишні забави порожніми і нікому непотрібними. Діти виростають і забувають те, що раніше для них було надзвичайно важливим і потрібним. Мері Попінс виховувала дітей сімейства Бенкс. Але минуло чимало часу і вони виросли. Свого часу дивовижна нянька ні крапельки не змінилася. Вона і далі сповнена сил і геніальних ідей, які має намір виконати в будь-яку хвилину. Одного разу няні надходить пропозиція займатися вихованням чергового дитячого покоління сім’ї Бенкс, на що жінка погоджується.

Разом з другом Джеком Мері постарається зробити так, щоб діти почали розуміти істину того, що відбувається і насолоджуватися всім, що відбувається. Нехай часом це буде досить нелегко, чому б просто не спробувати? Мері навіть і не уявляє, скільки незвичайних і захоплюючих історій трапиться з нею протягом цього часу. Але, чи зможе вона продовжуватиме залишатися завжди щасливою і безтурботною, або ж одного разу настане час, коли доведеться задуматися про щось більше. Фільм Мері Поппінс повертається (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Може бути, настав час задуматися про своє життя і почати її будувати, намагаючись зробити успішною. Попінс незвичайна жінка, готова на все заради дітей, ось тільки одного разу доведеться зробити вибір в свою сторону.

Режисер: Роб Маршалл
В ролях: Анджела Ленсбері, Меріл Стріп, Колін Ферт, Бен Вішоу, Емілі Мортімер, Емілі Блант, Джулі Уолтерс, Лін-Мануель Міранда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress