У всіх є свої таланти, але мало хто може їх в собі розгледіти. У картині «Мій Мундіаль» розповідається про тринадцятирічного школяра Тіто з провінційної глибинки, батьки якої ледь зводять кінці з кінцями. Батько дитини працює сантехніком і не в змозі забезпечити своєму синові належної навчання. Однак доля складається для нашого героя таким чином, що його помічає футбольний агент і вмовляє Тіто разом з його родиною переїхати в столицю. Саме там розкривається вся унікальність хлопчика і він починає блищати як зірка. Юний 13-річний Тіто — подає великі надії талановитий футболіст з провінції.

Його батько працює сантехніком, прикидаючись охоронцем. Помітивши талант хлопчика, футбольний агент вмовляє всю сім’ю переїхати в столицю Монтевідео. В надії поліпшити свій добробут, батько Тіто погоджується. У столиці Тіто стає національною зіркою. Засліплений таким злетом, він кидає школу і друзів.

Коли він отримує пропозицію від бразильського футбольного клубу, з ним відбувається нещасний випадок, який розбиває його мрії на тисячі осколків… Фільм Мій Мундіаль (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Карлос Андрес Мореллі
Актори: Хорхе Болани, Facundo Campelo, Нестор Гуццини, Марсель Кеороглиан, Ернесто Лиотти

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress