Фільм Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дівчинка Моллі все життя нещасна, вона зростає в притулку і терпить постійні знущання від старших дітей і найприкріше від керівника закладу міс Гадкинс, дуже злий і нестерпним жінки. Як можна бути керівником притулку і так ненавидіти дітей. Моллі абсолютно не знає, що ж їй робити, і в цей момент до неї потрапляє цікава книга. Це незвичайний підручник з гіпнозу, дуже старий. Почитавши пару глав, дівчина вирішується на випробування своїх можливостей і несподівано все виходить. Навколишні виконують її накази і навіть не розуміють, що знаходяться під гіпнозом.

Не довго думаючи, Моллі відчуває свої здібності і на міс Гадкинс, і, звичайно ж, та не може встояти перед силою чар маленької дівчинки. Сирота більше не хоче залишатися в цьому місці, яке принесло їй стільки бід і вирішує втекти в Нью-Йорк. Там у неї є друг, Роккі, у нього-то вона і зможе пожити перший час. У Нью-Йорку вона зможе показати свої здібності на всі сто відсотків, вони принесуть їй багатство і славу Моллі в цьому абсолютно впевнена. Фільм Моллі Мун і чарівна книга гіпнозу (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тепер тільки залишилося позбутися нав’язливого людини, який не хоче залишати бідну дівчинку в спокої. Він знає її секрет і хоче скористатися ним і явно не з хорошою метою.

Режисер: Кристофер Н. Роулі
В ролях: Рэффи Кессіді, Емілі Уотсон, Домінік Монахен, Джоан Коллінз, Селія Імрі, Енн-Мері Дафф, Седі Фрост, Бен Міллер, Леслі Менвілл, Гарі Кемп


загрузка...