загрузка...


Фільм «На Крилах Ангела» 2014 дивитися в хорошій якості HD. У центрі сюжету дівчина по імені Маккензі Адамс, вона навчається у вищій школі і найбільше на світі любить грати у футбол. Однак під час останньої гри, коли тренер вирішує вивести її на поле після травми одного з гравців, дівчина показує себе не з кращого боку. Дівчина допускає ряд серйозних помилок у грі, що призводить до того, що тренер повідомляє їй, що якщо вона наступного разу буде так само погано грати, він виключить її з шкільної команди.

Дуже засмучена дівчина просто не знаходить собі місця, і в цей момент перед нею з’являється ангел, який обіцяє виконати три найзаповітніші бажання. І звичайно ж всі три бажання Адамс пов’язані з футболом. Спочатку вона побажала, щоб її команда взяла участь у фіналі міського турніру, а потім вирішила стати кращим гравцем.

Однак у дівчини залишилося лише одне бажання, після якого вона знову повернеться у своє повсякденне життя. Фільм На Крилах Ангела (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Аарон Л. Вільямс
В ролях: Реджинальд ВелДжонсон, Робін Гівенс, Білл Коббс, Тейлор Фей Руффин, Джералд Уебб, Шон Хьюз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress