загрузка...


Головною героїнею є жінка, яка виховує в самоті десятирічного хлопчика. Одного разу вона вирішує повністю змінити своє життя і для здійснення задуманого їде в Штати, щоб почати там все з чистого аркуша. Жінка дуже хоче зустріти чоловіка, який її полюбить, адже вона ще досить молода і сповнена сил. Ось тільки дитина заважає їй знайти любов, і тоді мати просить свого батька — вже літньої людини — доглянути за сином, поки вона буде будувати особисте життя.

Хлопчик їде до дідуся з небажанням. Йому зовсім не хочеться жити без мами, він дуже любить її і прив’язаний до неї. Хлопчик має намір поїхати слідом за втекла матір’ю, чого б йому це не коштувало. Він шукає двомісну шлюпку і підбиває свого приятеля поплисти через Атлантичний океан, щоб розшукати матір. Леві погоджується. І ось хлопчики вже у відкритому водному просторі. Їм належить нелегкий шлях. Хлопці ще не знають, з якими перешкодами їм доведеться зіткнутися і що пережити.

Океан таїть в собі безліч страшних перешкод, і діти виявляються під загрозою смерті… Чи зможуть вони досягти мети і зійти на берег живими і неушкодженими? Фільм Оскар Америка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Torfinn Iversen
В ролях: Бьорн Сундквіст, Торстейн Б’єрклунд, Ерген Лангхелле, Андерс Т. Андерсен, Марі Блокхус, Jonathon Espolin, Odin Eikre, Lena Hope, Rune, Bethlem M. Patrick

загрузка...