Фільм Попелюшка: Зачарований початок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Після смерті батька Сіндерелла Перро змушена жити зі злою мачухою і двома зведеними сестрами. У цьому сучасному переказі класичної казки дівчина дізнається, що таке любов, життя і самопізнання. Ця історія є сучасним переказом класичної казки, яку полюбили і дорослі і діти. Головною героїнею «Попелюшки: Зачарований початок» стає чарівна дівчина на ім’я Сіндерелла Перро. Довгий час вона жила разом зі своїм батьком, мачухою і двома зведеними сестрами. Одного разу батько Синдэреллы раптово помер. Тепер наша героїня змушена жити з мачухою і її дочками в одному будинку.

Вона виконує всі їхні забаганки і доручення і зовсім не дбати про власне майбутнє. Але, скоро вона пізнає, що таке любов, життя і самопізнання. Ще одна інтерпретація історії про Попелюшку яка, незважаючи на підлість, злість і заздрість, змогла стати щасливою. Головна героїня кінокартини Сіндерелла Перо. Фільм Попелюшка: Зачарований початок 2018 дивитися в хорошій якостi.

У її житті трапилася страшна трагедія-помер батько і тепер Синдерелла живе зі злісною мачухою і двома противними сестрами, дочками цієї мачухи. Головній героїні доведеться подолати багато випробувань, перш ніж вона дізнається, що таке любов і життєрадісність.

Режисер: Steven Salgado
Актори: Lauren Perez, Марія Грей, Adrian De Armas, Jennifer Gasca, Lina Calé


загрузка...