Фільм Позаду сітки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Юна старшокласниця була старанною ученицею, яка приділяти основну увагу вивченню точних наук. Спортсменів, які прагнуть розвивати фізичні навички, вона вважала недалекими, малоосвіченими людьми. За неприємним для дівчини збігом обставин їй доводиться провести останній навчальний семестр у спортивній академії. Такі зміни школярку не порадували, але вона звикла в будь-яких починаннях домагатися успіху. Вона має намір стати відмінною футболісткою, довівши оточуючим свою здатність подолати будь-які перешкоди. Вона ретельно подумує цілеспрямоване просування до успіху. Кору починає обзаводитися друзями в новому навчальному закладі і поступово вникає в загальну захоплення футболом.

Їй доводиться переосмислити колишні погляди і змінити кардинально думку про розумові здібності спортсменів. Вона збирається об’єднати науку зі спортом, щоб реалізувати свій незвичайний план. Дівчина бажає допомогти власній команді виграти в майбутніх змаганнях, використовуючи будь-які можливості. Фільм Позаду сітки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Починаюча футболістка має намір довести, що інтелект здатний надати неоціненну допомогу в досягненні спортивних перемог. Вона зосередилася на реалізації інтригуючих задумів.

Режисер: Луїз Олстон
В ролях: Мелісса Бонн, Yasmin Honeychurch, Тиэрни Коупленд, Gemma Chua-Tran, Trae Robin, Raj Labade, Софія Вайлі, Крістофер Кірбі, Кейт Бокс, Ешлі Росс та інші


загрузка...