Коли Джошуа був маленьким, він часто тренувався під керівництвом свого батька, який жити не міг без футболу. Цей хлопчисько дуже старався, в нього непогано виходило, але його тато все одно не був задоволений результатами, йому хотілося, щоб його син не просто пішов по його стопах, але і став видатним спортсменом. Через кілька років Джошуа так добре грав, що багато тренерів заздрили його успіхам, а батьки інших дітей говорили про те, що якщо цей хлопець буде продовжувати в тому ж дусі, то за ним вишикується черга людей, які будуть рекламувати йому свої коледжі.

Тобто про майбутнє цього хлопця можна було не хвилюватися. От тільки чим старшим ставав Джошуа, тим частіше у нього виникали конфлікти з батьком, який не міг прийняти того факту, що його малюк вже виріс, у нього могли бути інші інтереси, а не лише футбол. Як-то раз герой в черговий раз посварився з батьком, йому хотілося піти в кіно з дівчиною на ім’я Софі, але батько сказав, що перш Джошуа треба було зайнятися прибиранням, та й не збирався цей чоловік підвозити свого сина. Герой знову зціпив зуби і почав робити те, що йому веліли, а потім попросив знайомих хлопців підкинути його.

Так вийшло, що Джошуа вистрибнув з машини, що рухається, хоч він і зміг приземлитися на ноги, але все-таки отримав багато ушкоджень, найбільше постраждала голова. Фільм Ракета (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річард Блейк
В ролях: Брейді Даттон, Річард Блейк, Allison Belmont, Michael Mayfield, Leah Schaman, Nickolaus Schnetzky, Patrick Web, Grayson Alexander Miller, Dawn Holt Lauber, Terry King

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress