загрузка...


Ерік Рендалл з забавного фільму «Різдво по сусідству» 2017 є автором цілої серії книг про холостяцькому способі життя. Його політика самотності була ідеальною, він анітрохи не шкодував про свої погляди. Перед Різдвом до нього звернулися за допомогою родичі, що попросили провести святковий вечір з племінниками. Справа в тому, що батьки були запрошені на великий захід, а їх всіх вільних родичів, виявився вільний Ерік Рендалл. Однак важливим стимулом в цій справі послужили не тільки родинні зв’язки, скільки молода сусідка.

Саме ця дівчина змогла пробудити інтерес героя. Дядько погодився допомогти і племінникам, в той час, як в будинок вже зайшла ця сусідка Ейпріл. Вона і зовсім дивиться інакше на речі, тому Еріку доведеться радіти простим речам, вірити в диво, немов маленька дитина і чекати, коли його тепле серце розгориться полум’ям.

Племінники теж внесуть свою лепту в історію різдвяного чарівництва, що стався в невеликому затишному будиночку. Ейпріл зможе переконати Еріка, але є невелика проблема… Фільм Різдво по сусідству (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Jonathan Wright
У ролях: Джессі Меткалф, Фіона Губелманн, Джейкоб Блер, Бріттані Брістоу, Юджин Кларк, Кевін Клейдон, Івен Клівер, Брент Кроуфорд, Кассіус Крайгтні, Ma-Anne Dionisio

загрузка...