У Тайлера і Беррі неймовірно добродушне ставлення до своєму собаці Робопсу. Вони відносяться до нього не просто як до домашнього вихованця, а як до живої людини, справжньому одному, без якого не можна відправитися ні в одну пригоду. В результаті троє друзів проводять практично двадцять чотири години на добу разом. В один момент в невеликому містечку головних героїв починає поширюватися новина про те, що незабаром пройде велика виставка, присвячена науці та розвитку технологій. Друзі вирішують не упускати можливість відправити свого Робопса на цій виставці, щоб про це дивовижному чотириногого товариша дізналося якомога більше людей, також зацікавлених у науці.

Правда, захід пройшов не так вдало, як припускали головні герої. Несподівано лунає серйозний вибух, причину якого ніхто відразу і не зрозумів. Але суть в тому, що Робопес був в самому епіцентрі вибуху. Благо ушкоджень він не отримав, але Тайлер і Беррі втратили його на час з поля зору. А коли вирушили на пошуки, зрозуміли, що хтось вже викрав пса. Причому він втратив пам’ять, через що навіть гадки не має, що виявився в чужих руках, а не у справжніх своїх господарів. Головні герої розуміють, що самостійно вихованець додому вже точно не повернеться, адже він не має уявлення про Беррі і Тайлер. Тому хлопці вирішують вивчити кожен клаптик від цього міста, щоб знайти хоч якісь зачіпки про втрачений одного. Зараз він знаходиться не в найбільш дружніх руках — його викрали злісна жінка, яка бачить в Робопсе не хорошого друга, а просто технологію, яку можна використовувати в своїх корисливих цілях.

Але що якщо несподівано псу повернеться пам’ять і він зрозуміє, що поруч з ним знаходиться не доброзичлива господиня, а справжній монстр, від якого потрібно якомога швидше бігти? Робопес далеко не такий дурний, як припускає його нова власниця — цей вихованець здатний за себе постояти! Фільм Робопес: Авіаційний (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ентоні Стівен Джордано
В ролях: Джеймс Арнольд Тейлор, Боб Джордано, Джонатан Силвермен, Бонні Міллер, Чарльз Фрерман, Майкл Кемпіон, Бруклін Прінс, Патрік Малдун, Пол Боффано, Кенні Бомонт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress