загрузка...


Кілька енергійних хлопців і дівчат, що володіють дивовижною сміливістю і непереборним бажанням надавати оточуючим реальну допомогу, вирішили стати справжніми рятувальниками. Вони в дружну команду об’єднуються і відвідують організовані спеціально для юних добровольців заняття, де професійні інструктори навчають їх основам надання екстреної допомоги людям, що опинилися в тяжкому положенні на воді. Отримавши початкові навички, хлопці горіли бажанням приступити негайно до роботи, щоб на практиці проявити отримані вміння, відчути себе на здатність діяти злагоджено. Настає момент, коли групу початківців рятувальників керівництво направляє на узбережжя, де розкинувся невеликий пляж.

Тут хлопцям належить показати, чому вони навчилися у наставників і майстерність відпрацювати в реальних умовах. Прибувши на місце, юні герої стикаються з непередбаченими труднощами, не встигнувши приступити безпосередньо до виконання професійних обов’язків. Фільм Рятувальники Малібу (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вишку, призначену для морських рятувальників, зайняли діти-сноби, що мають намір використовувати високу будову для розважальних розваг. Між суперниками починається жорстке протистояння.

Режисер: Севідж Стів Холланд
В ролях: Алкоя Брансон, Джефф мечем, Briana Sales, Джекі Р. Джейкобсон, Йен Зірінг, Джеремі Ховард, Джіті Ніл, Рікардо Уртадо, Бреанна іде

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress