Фільм Собаче життя 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет сімейного фільму «Собаче життя 2» розповідає про життя дворової собаки на прізвисько Бейлі, яка потрапляє в сім’ю. Щеня відразу ж сподобався маленькому хлопчикові Ітану, і вони швидко подружилися, багато часу проводили разом і грали. Бейлі дуже подобалося хороше ставлення господарів і ласки Ітана. На жаль, ця ідилія тривала не довго: служба вилову бездомних тварин помилково виловила Бейлі на вулиці і забрала до себе в притулок. Через деякий час після розставання з сім’єю Ітана Бейлі народився в тілі нової собаки і потрапляє в нову сім’ю. З цього часу він постійно перероджується в новому образі і живе в різних сім’ях. Йому належить подолати безліч труднощів.

Але, незважаючи на це Бейлі добре пам’ятає Ітана і прагне його знову зустріти. Багато років собака мріяла зустріти свого першого господаря і в той момент, коли він зневірився, то випадок надав можливість побачити Ітана. Бейлі гуляв в шкурі сенбернара по полю і дізнався ферму, що знаходиться поруч. Це була та ферма, в якій жили його перші господарі. Прийшовши туди, собака зміг зустріти Ітана і зрадів спільній зустрічі і тому, що він знову став частиною його сім’ї. Фільм Собаче життя 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На жаль, цьому щастю судилося тривати не довго. Через 2 роки Ітан помер і Бейлі сильно переживав це розставання. Відволіктися від сумних думок йому допомогла внучка Ітана Клеріті. Згодом вони також подружаться і будуть жити щасливо.

Режисер: Гейл Манкусо
Актори: Джейк Менлі, Бетті Гілпін, Денніс Куейд, Джош Гад, Марг Хельгенбергер, Еббі Райдер Фортсон, Кетрін Прескотт, Йен Чен, Даніела Барбоза, Генрі Лау


загрузка...