загрузка...


Багато хто недооцінює позитивний вплив тварин, і собак особливо, на життя людини. І дарма. Саме собаки можуть стати настільки вірними і надійними друзями, що жодна людина не зможе зрівнятися з ними по непідкупності та відданості, якою володіють тільки тварини. Історія оповідає про пригоди і пригоди господаря невеликого прибережного ресторанчика на ім’я Трейсі і його вірного пса на прізвисько чарджера. Людина і собака були нерозлучними друзями. Здавалося, що вірний пес розуміє свого господаря з одного тільки погляду. І не тільки погляду. Було видно, що він вміє читати його думки.

Трейсі не пам’ятає жодного випадку, щоб він підвищив голос на свого чотириногого друга. Така єдність відносин вважається рідкістю. І все ж, воно дійсно існує. І багато хто міг б не зрозуміти людину, яка запросто розмовляє зі своїм собакою, ділиться з нею своїми переживаннями або радісними моментами життя. А цей пес понятливо слушал.І іноді навіть відповідав Трейсі, коли той дуже потребував розмові по душам зі своїм чотириногим другом. Так вони і жили, не тужили. Поки в їх володіння не вторгся лиходій — бізнесмен, який зібрався знести цей маленький ресторанчик. А на його місці збудувати свій комплекс, де буде знаходитися спортивний майданчик для гольфу та інші розваги для багатих персон елітного суспільства нероб і дармоїдів. З цього дня про мирне життя героїв можна було не згадувати. Їх існування було перетворено на справжній кошмар. Фільм Собаки поспішають на допомогу 2016 дивитися в хорошій якості.

І все це намагався зробити той самий бізнесмен, що заявився сюди в ролі такого бездушного розорителя. І багато хто прийшов в жах від того, що їх улюблений ресторанчик, де все люди так любили проводити тихі вечори на березі затоки, буде знищений якимось недотепою. Та ще заради якогось гольфу, який нікому не був потрібен.

Режисер: M. J. Anderson, Haik Katzikian
В ролях: Кортні Деніелс, Eddie Alba, Ліз Бібі, Christian O. Bonton, Кейсі Кемпбелл, Рікардо Чакон, Кевін Чемберс, Dale Cole, Зехра Фазал, Тамара Гарфілд

загрузка...