загрузка...


Всі люди люблять казки, але мало хто знає, що навіть в казковому світі події вирують немов бурхлива річка. Виявляється, у великих лиходіїв з дитячих історій є діти. Часом нащадки злиднів, не згодні з методами своїх батьків, але нічого не поробиш, родичів як відомо, не вибирають. Після пригод першої частини, здавалося був Мел, тепер знайде спокій. Але не тут-то було, дочка Маліфесенти, вирішує повернутися на свій рідний острів, який багато хто називає втраченим.

На цьому острові, заточені у в’язницях все лиходії і люди, які їм співчувають. Дівчина виявляється в центрі змови, який організували юні зловолята, які хочуть вирватися на свободу, і показати цьому світові, що з ними так чинити не можна. Добрий король на ім’я Бен, який є сином красуні і чудовиська, хоче допомогти героїні розкрити задуми антагоністів. Але для того, щоб вникнути в усі злодійські фішки, і деталі плану, потрібно щоб його прийняли за свого в співтоваристві лиходіїв. Фільм Спадкоємці 2 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для доброго юнака, це не так вже й просто, але заради красуні Мел, він готовий на все що завгодно. Глядачів знову чекає дивовижне занурення в казковий світ, який запам’ятався ще з виходу першої частини.

Режисер: Кенні Ортега
В ролях: Давши Камерон, Кемерон Бойс, Софія Карсон, Бу Бу Стюарт, Мітчелл Хоуп, Чайна Енн Макклейн, Томас Доерті, Anna Cathcart, Бренна Д’Аміко, Дайян Доан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress