Фільм Уражена тобою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Крістіан привабливий хлопець, який звик жити міського життя, ця людина користується популярністю серед представниць прекрасної статі, він є справжнім піжоном. Для хлопця немає ніякої проблеми зачарувати будь-яку жінку, він все життя покладався тільки на себе. Чоловік щиро вірить в те, що тільки вміння демонструвати свою привабливість дозволить йому добитися успіху. І от якось раз в житті головного героя відбувається несподівана зміна, він опиняється у світі де багато рогатої худоби. Він потрапляє в те місце де проживає 5 сестер, і двоє хлопців які постійно намагаються зачепити за живе і як роздратувати гостя.

Головний герой виявляється на фермі де багато худоби, стара собака і чарівна особа, яка керує всім цим. Коли Крістіан вперше опинився на фермі, він не знав як себе вести в цій місцевості, чоловік почав чинити так як веде себе в звичайній міській життя, але місцеві мешканці сприйняли це в штики і на відріз відмовилися приймати його в своє товариство.

Крістіан усвідомив, що необхідно змінюватися і зовсім по-іншому вести себе в компанії з чарівною особливою, вона є дуже сильною дівчиною. Фільм Уражена тобою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Ханна
В ролях: Джессі Стаудт, Стів Шермет, Роджеліо Камарілло, Чак Вільямс, Річард Прайор мл, Уейд Еверетт


загрузка...