Художниця Джин з чоловіком-письменником Дейвом переїжджають в маленьке містечко і удочеряє місцеву сирітку Хізер. Разом з рідною донькою Моллі вони поселяються в будівлі занедбаної церкви, нині переробленої в житловий будинок. Спочатку їм живеться досить непогано. Сестри швидко здружилися і знайшли спільну мову. Але поступово старша дочка починає помічати безліч дивацтв у поведінці Хізер. Ночами вона розмовляє сама з собою, та й днем ​​постійно пропадає і намагається усамітнитися.

Незабаром Моллі розуміє, що у тій завелася подружка-приведення, яка все більше віддаляє приймальню дівчинку від новознайденої сім’ї. Юна героїня намагається донести правду до дорослих, але батьки лише зляться, що вона наговорює на молодшу сестричку. Вона вирішує провести власне розслідування і з’ясувати, звідки в їх житті з’явився таємничий привид. З місцевих газетних вирізок вона дізнається, що раніше в будинку мешкало одне відлюдний сімейство, яке підозрювали в чаклунстві. Фільм В очікуванні Хелен (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їх історія закінчилася трагічно, а неупокоенний дух бідолахи Хелен тепер переслідує Моллі з сім’єю. Дівчинці належить знайти спосіб здолати злісне приведення і врятувати рідних перш, ніж воно зможе завдати шкоди їхньому здоров’ю.

Режисер: Домінік Лоуренс Джеймс
В ролях: Марія Белло, Каллум Кіт Ренні, Софі Нелісс, Ізабель Нелісс, Ебігейл Пнёвскі, Ліам Дікінсон, Логан Креран, Анна Пніовскі, Джон Б. Лоу, Келлі Берарді

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress