Вільям зовсім ще дитина, але вже відмінно розбирається в житті. Його мама знаходиться в психіатричній клініці. Важке захворювання не дозволяє їй виховувати сина. Хлопчик змушений тулитися у дядька. Нільс ще не старий чоловік, за родом професії вже на пенсії. Щоб не сидіти без діла і утримувати себе і племінника, він займається перепродажем речей. Іноді товару накопичується так багато, що Вільям навіть не може дістатися до власного ліжка в кімнаті. Ні про яких іграх всередині будинку і мови бути не може. Готувати дядечко теж не любить – його куховарство може призвести до харчового отруєння.

Іноді вечорами до нього заходять друзі. Випивка, карти та обговорення новин стали звичним ритуалом. Друзів у хлопчика немає, крім одного дивного однокласника. Його зовнішність відштовхує інших хлопців, але для Вільяма це не перешкода. Одного разу дядько Нільс вплутується в великі неприємності. Щоб купити чергову партію товару, він позичає гроші у гангстерів. Угода прогорає, і бандити поспішають вимагати свої гроші назад. Фільм Я — Вільям (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нещасний бізнесмен міг би вдаритися в бігу, але на його руках маленький племінник, якого він любить. Але хто сказав, що хлопчик не може стати непоганим напарників у боротьбі з знахабнілими кредиторами?

Режисер: Йонас Elm
В ролях: Олександр Мадпиѕѕопбыл, Рамос Берг, Stinne Хенріксен, Якоб Agermose Педерсен, Пітер Кролл, Грегерс Федершпиль, Фердинанд Бах, Джуліус Грін Volder, Аміна Arrakha, Дорте Højsted

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress