загрузка...


У центрі історії, варто одна група старих друзів і однодумців. Всі вони, живлять однакову пристрасть до спільної справи, яке і є їхньою роботою. Кожен, сильно відданий світу спортивних автогонок. І їх пристрасть, судячи з усього, відповідає взаємністю. За спиною команди, знаходиться безліч досягнень у вигляді перших місць, медалей, кубків і звичайно ж визнання фанатів. А разом з цим значить і великої кількості грошей разом з вигідними контрактами.

Тільки ось чим далі йде час їх праці, тим більше вони розуміють, що починаються зупинятися в своєму розвитку. Перемоги даються все рідше і куди великими труднощами. Немов вся їх пристрасть до справи починає згасати. Лідер цієї команди, вирішує нарешті діяти і виправити ситуацію. Цілком логічно, знайти нових членів команди, тільки йти по стандартному шляху він не бажає. У цьому середовищі повно вільних гонщиків, але судячи за задумом героя, такого заходу буде мало. Він вирішує піти на досить спірне рішення. Одного разу, герой знайомиться з молодим хлопцем, якого зустрів на вуличних гонках.

Він же за сумісництвом є автовикрадачів і взагалі своєю поведінкою ясно показує недбалість відносини до машин. Але саме його наймають в команду, вважаючи, що він зможе внести нове життя в старе дітище. Фільм Бруд 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алекс Ранарівело
В ролях: Кевін Діллон, Дерон Хортон, Христина Мур, Нтаре Мвіньі, Домінік Девора, Меттью Глейв, Блейк Херон, Деван Лонг, Lexy Panterra, Джесс Вудроу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress