Фільм Життя на анаболиках (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Життя на анаболиках» 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p. Адам, як і будь-який хлопець, мріє мати гарне мускулисте тіло. Для цього він регулярно відвідує спортзал, хитаючи там свої м’язи. Однак набрати ідеальну форму у героя дуже довго не виходить. З його статурою м’язова маса з’являється дуже повільно, що цілком спортсмена не влаштовує. Він не збирається витрачати все життя на підняття заліза. Замість цього Адам почав приймати анаболіки, сумнівні стероїди та інші подібні засоби.

Результат дуже швидко почав подобається герою. Згодом він сам не помітив, як у нього утворилася залежність, порівнянна з наркотичною. Хлопець розуміє, що штучні м’язи відразу вирішаться, якщо він перестане вживати речовини. Фільм Життя на анаболиках (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одержимість жагою накопичити м’язову масу і сформувати бездоганне тіло укупі з безпросвітним життям підштовхують Адама в безодню анаболічних стероїдів, обману і злочинів.

Режисер: Лендон Вільямс
Актори: Chris Levine, Шерон Лоуренс, Деніел Болдуін, Луїс Ферриньо мл., Софі Сіммонс, Джастон Стріт, Калі Маскл, П.Дж. Маршалл, Cameron Barsanti, Ноель Гульемі


загрузка...