У самий розпал телесезону 2018 стартує новий 19 сезон містичного телепроекту «Битва Екстрасенсів», перша серія якого вийде вже завтра, 22 вересня, о 19:30. Майже рік ми провели в очікуванні нового сезону містичного телепроекту. Цей час настав, і сьогодні ми вперше побачимо тих, хто готовий поборотися за звання головного екстрасенса країни. В один з парків країни зібралися найсильніші маги, чаклуни, відьми і шамани Росії і зарубіжжя. Їм тісно разом і кожен намагається змусити згорнути зі шляху конкурентів. Але це триває недовго. Учасники відправляються на перший кастинг сезону-випробування «чорною ширмою».

За непроникною стіною сьогодні знаходиться справжня операційна, де працюють хірурги над живою собакою. Вже тут є екстрасенси, які змогли практично точно відтворити невидиму картину. Далі нас чекає традиційне завдання з пошуком людини в багажнику. У величезному ангарі розташувалося 30 автомобілів. Беззмінний ведучий випробування-Сергій Сафронов. А завершиться кастинг розпізнаванням особистості «Містера Х». Вже заздалегідь стало відомо, що ним стане телеведуча Дана Борисова, яка нещодавно пережила наркотичну залежність і боролася за опіку над дочкою. Чи розпізнають її учасники?

Підсумком першої серії 19 сезону стане оголошення Маратом Башаровим основного складу екстрасенсів. Їх біографії та фото Ви знайдете на сайті трохи пізніше. Телешоу Битва Екстрасенсів 19 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Федір Торстенсен, Ольга Шмід, Олег Чаурс
Актори: Ілля Сафронов, Сергій Сафронов, Ольга Бузова, Михайло Пореченков, Марат Башаров, Леонід Коновалов, Всеволод Кузнєцов, Роман Сеньків

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress