Кандидати вже два тижні ніяк не можуть домовитися то про місце, то про час словесної дуелі. Порошенко пропонує почати скоріше — в 16:00, Зеленський наполягає — старт о 19:00, адже раніше люди ще будуть на роботі. Посварилася і через сцену-Порошенко хоче, щоб їх було дві, Зеленський відповідає-вистачить і однієї сцени. Судячи з усього, команді Петра Порошенка доведеться прийняти цю умову. В іншому випадку їх кандидат знову дискутуватиме сам з собою, як це вже було на стадіоні, в телестудіях і на концертах. Втім, дещо про що опоненти все ж домовилися. На оренду стадіону Зеленський і Порошенко в підсумку вирішили скинутися самі, зі своїх передвиборних фондів.

Квитки на шоу вирішили зробити безкоштовними — сьогодні їх почали поширювати через Інтернет. Вже буквально через кілька годин робота сайту обвалилася. До цього квитки встигли забронювати понад 12 тисяч осіб. Всього «Олімпійський» у Києві вміщує 70 тисяч глядачів. І тут багатьох хвилює не те — а як забезпечать безпеку. Представники МВС України закликали людей не брати з собою нічого, що може бути розцінено, як зброю, навіть якщо вона легальна-наприклад, газові балончики. Але найбільше правоохоронці побоюються провокацій з боку Е націоналістів. Телешоу Дебати Порошенко і Зеленського 19 квітня (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Перед дебатами у чинного президента все дуже погано з рейтингами. За останніми соцопитуваннями, за нього готові проголосувати трохи більше 20% виборців, в той час як за Володимира Зеленського — 70%.

Режисер:
Актори: Порошенко, Зеленський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress