Телешоу Голі і налякані XL 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Новий проект каналу Discovery «Голі і налякані XL 7 сезон» припаде до смаку шанувальникам і любителям екстриму. Герої циклу — чоловік і жінка — ставляться на найнижчий рівень природного відбору, в тому сенсі, що їм удвох належить вижити в дуже складних умовах практично не маючи при собі ніяких засобів і нізвідки чекати допомоги. Без продовольства, питної води і навіть без одягу, зовсім голі, вони будуть боротися з тими труднощами, які долі завгодно буде підкинути їм. Попереду у них 3 тривалих напружених тижня.

У них є право вибрати собі тільки одну річ, яка, як вони вважають, найбільше допоможе їм у виживанні. Цій парочці доведеться пройти через неймовірні випробування, покладаючись тільки на свої сили, інтуїцію і природні інстинкти, якими щедро нагороджує кожного з нас природа, і які можуть включатися в умовах, що загрожують життю людини.

Ну, а вам залишається тільки всістися зручніше в улюблене крісло і спостерігати за їх небезпечними пригодами. Телешоу Голі і налякані XL 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Міссі Хьюз, Тіммі Пол
В ролях: Хакім Іслер, Деніель Бічемін, Єва Руперт, Шейн Люїс, Люк Маклаугін, Кріс Фішер, Алана Барфілд


загрузка...