Телешоу Імпровізація 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комедійне шоу для тих, хто втомився від звичайного постановочного гумору. В цьому шоу немає сценарію, а коміки і зіркові гості повинні придумувати хороші жарти фактично на ходу. Ведучим передачі виступає Павло Воля, який влаштовує для учасників неймовірні випробування, для їх подолання хлопцям доведеться проявити максимум кмітливості та винахідливості, ну і природно відмінне почуття гумору. Кожен випуск шоу складається з кількох етапів, кожен з яких проходить за певними правилами: так на одній із сходинок учасники повинні спілкуватися виключно за допомогою запитань, на другому ходити по сцені з закритими очима.

Формат програми повністю виправдовує її назву, адже вона повністю будується на імпровізації, притому вона взагалі не копіює відповідні зарубіжні розважальні телепередачі. Правда лише тут глядачі можуть побачити улюблених зірок у забавних і смішних ситуаціях.

Тільки сміливий підхід до справи і винахідливість дозволять здобути перемогу у цьому оригінальному і незвичайному проекті на вітчизняному телебаченні. Телешоу Імпровізація 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Новіков
Актори: Антон Шастун, Арсеній Попов, Дмитро Позов, Сергій Матвієнко, Павло Воля і інші.


загрузка...