Представлений телевізійний проект «Київ вдень та вночі» розповідає про реальне життя мешканців столиці України в сучасності. Творці цього шоу позичили ідею у своїх німецьких колег, які вже більше дев’яти сезонів радують свого глядача цікавими історіями про життя Берліна. Кожен раз, учасники розглядають нову історію, і що добре, відсутня заздалегідь підготовлений діалог, актори можуть безперешкодно висловлювати свою думку про події. Саме цей факт заворожує глядача, адже при такій ситуації, зовсім неможливо передбачити, чим закінчиться історія, тому виникає бажання додивитися до кінця.

Проект сміливо можна віднести до реаліті-шоу, адже більшість представленого відбувається насправді, а тільки учасники обговорюють ситуацію, намагаючись детальніше розгорнути її в очах телеглядачів, показати все те, що приховано від неозброєного ока. Кожен, хто зважитися подивитися це шоу, зможе відкрити для себе багато нового із життя Киян, припустити, як би він вчинив у тій, чи іншій ситуації, адже провідні будуть розглядати історію з різних сторін, кардинально змінюючи кінцевий результат.

Кожна людина-індивідуальність, і сам вирішує яким буде його майбутнє. Чим все це закінчиться, дивіться самі. Телешоу Київ вдень та вночі 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ксенія Бугримова
В ролях: Оксана Аврам, Богдан Шелудяк, Олександр Озолін, Альбіна Перерва, Карина Олександрівна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress