загрузка...


Телешоу «Кохання на виживання» (2 сезон) 2017. Новий канал випускає новий проект — він присвячений вкрай цікавої теми. Тема полягає в стосунках закоханих пар, які вирішили одружитися, але не до кінця впевнені, що шлюб їм дійсно потрібен. Всі ми знаємо, що більшість шлюбів, як мінімум п’ятдесят відсотків, закінчуються розлученням. І розлученням вони закінчуються з тієї причини, що люди по дурості одружуються, але усвідомлюють це занадто пізно.

Проект має на меті не укладається в перепереконання учасників шоу. Мета проста і зрозуміла — дати зрозуміти людям, чи дійсно вони хочуть пов’язати один з одним життя. Шлюб — це дуже серйозний крок, на який зважиться зможе тільки сильна людина з планами на майбутнє. Завдяки цьому проекту його учасники зможуть точно з’ясувати кожен для себе на скільки вони готові до серйозних стосунків, чи дійсно вони готові до шлюбу? Пари, молоді учасники українського телешоу «Кохання на виживання» які погодяться на участь в шоу дізнаються що таке справжні пригоди, їх чекають підступні інтриги і дуже небезпечні конкурси, безліч різного роду випробувань пройти якого вийде тільки якщо діяти вдвох і повністю довіритися своєму партнерові. © baskino-z720.ru

Aле іноді серйозний крок здійснювати не варто, тому що ступивши вперед, можна потрапити не в щасливе життя, а в прірву… Телешоу Кохання на виживання 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: Новий канал
Актори:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress