Шоу «Кумедний час» складається з коротких гумористичних оповідань про життя кількох людей. Тільки тут можна зустріти красуню-блогерша, яка опинилася не в кращому положенні. Дівчина влаштовує пошуки свого ідеалу, але всі її спроби знайти щастя закінчуються провалом. Героїня сподівається зробити все необхідне, щоб друга половинка була багатою і незалежною, адже ця красуня не збирається працювати. Однак всі спроби закінчуються провалом. Тим часом початківець співробітник будує плани на підвищення. Він вже встиг заявити про себе і, не припиняючи дивитися шоу «Кумедний час» онлайн, це можна з’ясувати.

Старання офісного співробітника обов’язково повинні бути помічені, але от чи погодиться йому піти на поступки керівництво? В цей же час свою долю намагається налагодити початківець місцевий хуліган. Він усвідомив помилки минулого і налаштований все почати з чистої сторінки. Герой хоче заробити грошей на своє існування, і розуміє, яким чином цього можливо досягти. Чи є шанс у хлопців відшукати своє щастя або ж їх життя продовжить залишатися монотонної? Прагнення рухатися вперед це те, що дійсно їх всіх об’єднує. Приміром, дівчина хоче привернути увагу багатої людини, але спроби жаль, провальні.

Також є офісний співробітник, отримати підвищення для нього є важливою і головної на даний момент метою. А ось починаючий хуліган зробити все можливе, лише б навколо все змінилося на краще… Телешоу Кумедний час 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Микита Тамаров
Актори: Яна Кошкіна, Данило Стєклов, Денис Бузін, Олександра Велескевіч, Поліна Пахомова (II), Сергій Бєляєв, Віктор Степанян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress