Телешоу Love is 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


З серпня на каналі ТНТ стартує не зовсім звичайне шоу. Проект, повний жіночих емоцій, ніжності і любові. Тут вже улюблені зірки з Comedy Woman розкажуть про непростий жіночій долі, ролі чоловіка в житті жінки, доведуть і покажуть, що логіка — поняття зовсім не чуже для представниць прекрасної статі. Але суть шоу полягає в тому, щоб з’єднати самотні душі і серця. Зробити це не так-то просто, адже кожному учаснику доведеться подолати певні випробування і впоратися з поставленими організаторами завданнями, і все це заправлене неабиякою порцією майонезу з гумору та дотепних жартів.

Проект прикрашений такими зірковими особистостями, як Катерина Варнава, Тетяна Морозова та іншими. Особливий гість і ведучий телепроекту — Сергій Лазарєв, провідна ж комедійного скетч-шоу — Eprikân Наталія, чий образ ідеально підходить під проектну тематику. Хто з учасників знайде свою другу половинку, а хто залишиться одинаком без пари? Кому вдасться показати себе з кращого боку і завоювати симпатію у відповідь, а хто, навпаки, потрапить в халепу і викликає лише сміх у публіки?

Адже конкурси спеціально придумані таким чином, щоб гості проявили себе по-різному і навіть відкрили в собі щось нове. Незалежно від результату подій відмінний настрій гарантований всім. Телешоу Love is 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Рустам Ільясов
Актори: Наталія Eprikân, Марина Федунка, Марія Кравченко, Тетяна Морозова, Катерина Варнава, Олена Валюшкина, Сергій Лазарєв, Дмитро Блохін, Григорій Калінін, Микита Тарасов


загрузка...