Телешоу МастерШеф. Підлітки 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Передача «МастерШеф. Підлітки» не схожа на попередні сезони. Ці серії з участю підлітків цікаві по-своєму. Перехідний вік – важкий період. У кожного формується своя точка зору і характер. Але учасники налаштовані дуже рішуче, тому їм потрібно триматися один одного в командних конкурсах, і мчати на всіх парах в індивідуальних. Перед учасниками кожну програму лежить важкий вибір і не менш важкі конкурси з різними завданнями. Проходячи різного роду кулінарні випробування діти підліткового віку конкурують між собою.

Хтось стає володарем кращого страви, а кому-то доводиться «вбереться» чорний фартух. При цьому після кожної програми один з підлітків, який програв битву чорних фартухів за рішенням суддів повинен залишити програму. Так, щотижня учасники, які пройшли у наступний ефір, стають на крок ближче до перемоги. У фіналі повинно залишитися не більше чотирьох чоловік, які покажуть всі свої знання, отримані за час перебування на програмі. Переможець стане володарем сплаченого навчання у Франції.

Курси в Le Cordon Bleu, в Парижі, дають можливість стати відомим і успішним шеф-кухарем на світовому рівні. Телешоу МастерШеф. Підлітки 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: СТБ
Актори: Ектор Хіменес Браво, Тетяна Литвинова, Дмитро Горовенко


загрузка...