Комедійний багатосерійний сюжет про сучасне життя «Одного разу у Росії» показує найбільш курйозні ситуації, утворювались спонтанно в буденному повсякденності простих людей. Злободенні жарти, надані провідним Галигіним, оформляються маленькими сценками, поставленими і обыгранными з неймовірним талантом умілими акторами, тому сюжет придбав багато шанувальників, які бажають з превеликим задоволенням оцінити здалеку деякі моменти власного побуту. Гумор надається на цілком доступною мовою, а от ведучий та гості програми можуть дозволити собі екзотичне слівце для пожвавлення сприйняття того, що відбувається на сцені.

Таке трохи розкуте положення в студії тільки розслабляє учасників і глядачів, прекрасно доповнюючи кожну жартівливу пантоміму загальноприйнятими виразами з повсякденного лексикону. Найдивовижніше, що такі моменти взяті з життя, але нам властиво не помічати всіх тонкощів того, що відбувається, тому що вічно поспішаємо, відволікаючись на інші моменти, що здаються більш важливими.Програма вчить сприймати абсурдність ситуацій з гумором, з одкровенням висміюючи неприємностями, тоді легше буде сприймати злободенність звичайної рутини, діючої на нас дуже дратівливим.

Ведучий багатосерійного сюжету не дасть нудьгувати, вміло сплітаючи всі жарти в нескінченний калейдоскоп гумору, над яким можна сміятися до нескінченності. Телешоу Одного разу у Росії 1-8 сезон (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Новіков
Актори: Ігор Ласточкин, Ірина Чеснокова, Михайло Стогніенко, Давид Цаллаев, Заур Байцаев, Теймураз Тания, Катерина Моргунова, Максим Кисельов, Денис Дорохов, Олександр Пташенчук, Азамат Мусагаліев, Ольга Картункова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress